Categories
Geen categorie

Draaiorgel op de radio

Draaiorgel van Robin Hendriks op de radio

Recent was het draaiorgel van Robin Hendriks te horen op de landelijke radio, in het programma Leuk is Andres bij NPO 3FM. Een bijzonder moment, waarbij het karakteristieke geluid van het orgel een breed publiek wist te bereiken.

Robin Hendriks is een jonge gepassioneerde orgelman die inmiddels beschikt over een indrukwekkende collectie van negen orgels – variërend van kleinere instrumenten tot bekende namen als de Scala en de Frans Hals. Zijn repertoire is veelzijdig en omvat zowel traditionele melodieën als eigentijdse muziek, waardoor hij jong en oud weet te boeien.

Het optreden op de radio onderstreept dat de draaiorgelcultuur springlevend is. Met veel plezier laat Robin zien hoe deze bijzondere instrumenten niet alleen een waardevol stuk cultureel erfgoed vertegenwoordigen, maar ook vandaag de dag een breed publiek weten te raken.

De Kring van Draaiorgelvrienden feliciteert Robin met dit optreden en is trots dat onze rijke traditie op deze manier onder de aandacht wordt gebracht.